پربازدیدترین ها
جدیدترین اخبار پربیننده ترین اخبار

کد خبر :   26744  | تاریخ خبر : 1393/10/18  | ساعت : 18:19

با افتتاح تقاطع غیر همسطح افلاک نما صورت گرفت/

رکورد شکنی "نجفی" در شهرداری تبریز/ افلاک نما 6 ماهه تکمیل شد


نصر نیوز: با افتتاح تقاطع غیر همسطح میدان افلاک نمای تبریز "صادق نجفی" شهردار تبریز رکورد شکنی کرد و در دوران مدیریت خود 6 ماهه این پروژه را تکمیل کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش نصر نیوز، با روی کار آمدن نجفی در شهرداری تبریز بسیاری از مدیران مجموعه شهرداری تغییر چندانی نکردند و تنها تغییر پست ها صورت گرفت.

برخی شهرداران به مناطق دیگر رفتند و برخی از آنان سمت های دیگر مدیریتی را در مجموعه شهرداری تبریز عهده دار شد این امر یکی از نقدهای مطرح پیرامون مدیریت صادق نجفی به عنوان شهردار تبریز بود که چرا با وجود تغییر شهردار و بی تردید تغییر استراتژی ها اتفاق خاصی در سطوح مدیریتی این مجموعه نیافتاد. ولی شهردار تبریز بر این عهد خود که با همان مدیران دوران شهردار سابق نیز می توان فعالیت گسترده کرد کار را ادامه داد و به نوعی تبریز را به کارگاه بزرگ عمران شهری تبدیل کرد.

امروز یکی از مهمترین و بزرگترین پروژه های عمرانی در دست اجرای شهرداری تبریز  افتتاح شد و آن هم پروژه مقابل بیمارستان بین المللی تبریز یعنی تقاطع غیر همسطح افلاک نما بود.

این پروژه در کمتر از 6 ماه افتتاح شد تا نجفی در شهرداری تبریز رکورد شکنی کند و در کنار اجرای سایر پروژه های اجرایی این پروژه سریعتر تکمیل شد.

این گزارش حاکی است، شهردار تبریز در مراسم افتتاح این پروژه گفت: مدت زمان شش ماهه آغاز تا اتمام پروژه تقاطع غیرهمسطح افلاک نما و پل شهیدان خانلی، تجلی نگرش و همت ویژه‌‌ ای است که شهرداری تبریز در اجرای رویکردهای عمرانی در پیش گرفته است.

 صادق نجفی  اظهار داشت: خرسندیم که امروز توفیق یافتیم با هدایت، حمایت و نظارت کارساز شورای اسلامی شهر تبریز، مدت زمان اجرای این پروژه را به یک سوم زمانی که در برنامه قید شده بود کاهش دهیم.

وی اضافه کرد: این سرعت چشمگیر در حالی است که پروژه همواره مورد بازدید و حمایت اعضای شوراتی اسلامی شهر و معاونت عمرانی شهرداری قرار گرفته و از این رو، از نظر ویژگی‌های کیفی نیز، از استاندارهای لازم برخوردار است.

صادق نجفی با بیان این که این انگیزه و اراده، بی‌شک ریشه در الگوی مدیریت جهادی دارد، متذکر شد: همین عامل است که در کنار تعامل ارزشمندی که بین شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز، استانداری آذربایجان شرقی و نمایندگان شهر تبریز در مجلس شورای اسلامی دستگاه‌های مختلف اجرایی، ایجاد شده است، ضامن توسعه ماندگار و پایدار شهر خواهد شد.

نماینده شهرداران کشور، مدیریت واحد شهری را  نیاز مهم کلان‌شهرهای کشور خواند و افزود: علی رغم نبود این قانون، امروز مدیریت شهر تبریز، به صمیمیت و هماهنگی‌ی دست یافته که بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح افلاک نما و پل شهیدان خانلی، تنها در مدت شش ماه، از ثمرات ارزشمند آن است.

نجفی گفت: با استمرار این روند، در مدت باقی مانده تا مسئولیت در عرصه مدیریت شهری، دستاوردهای عمرانی ماندگار و تحول‌آفرین را تقدیم شهروندان فرهیخته تبریز خواهیم کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

نظرات (8)

ایشلسن اولار داا، ساغ اولسونلار...
23:10:33 1393/10/18
امیر
  
لطفا مجسمه میدان افلاک نما را هم هرچه سریعتر برگردانید!
00:36:26 1393/10/19
آنام تبریز
  
ساغ اولسین نجفی بی
01:49:09 1393/10/19
ا- 1
  
سرعت کار عالی است ولی بزرگی طرح در حد تبریز نیست یه نگاهی به پلهای اصفهان شیراز بندازید تبریز هنوز تقاطع 4و 5 سطحی نداره
10:21:55 1393/10/20
بهزاد
  
حیفم اومد کامنت نذارم و از سایین نجفی بی تشکر نکنم هر چند که میتونستن طرح بهتر از این را کار کنند ولی از اینکه اجرای این پروژه با سرعت خیلی خوبی انجام شد از همه عوامل شهرداری مخصوصا کارگران زحمتکش تشکر میکنم. چوخ ساغولون.
19:46:52 1393/10/18
بابک2
  
ایشلسن اولار داا، ساغ اولسونلار...
23:12:32 1393/10/18
امیر
  
کاش آقای نجفی پروژه های اصفهان و تهران را معیار کار قرار دهند. دودهنه پل باریک که با کوهی از خاک زیر سازی شده 2 ماهه هم تمام می شد. یک تقاطع به سبک و تکنیک 30 سال قبل ساخته شده است. بدبخت تبریز که به چنین افرادی افتخار می کند.
23:11:43 1393/10/19
سلام
  
متاسفانه کارشناسی کافی برای احداث این پل انجام نشده.فاصله کم خروجی زعفرانیه تا ابتدای روگذر باعث ایجاد حرکتهای ضربدری و تصادف خواهد شدو همینطور ازدحامی که در ابتدای پل کابلی در جهت جنوب به شمال تولید میشود. عدم احداث رمپ شمال شرقی میدان هم بنوعی تقاطع شبدری رو ناقص کرده و بخاطر وجود نداشتن دور برگردان در سمت شمالی مشکلات زیادی در ورودی راهنمایی بطرف افلاک نما بوجود میاد.درضمن با 15 میلیارد تومان کار بهتری هم میشد انجام داد.
11:14:01 1393/10/20
پیک
  

استفاده از مطالب پورتال با ذکر منبع بلامانع است